Пропонуємо вам познайомитись і інформаційно-справочною системою ІНТЕРТЕКСТ, створеною на основі технологій передавання телетексту.

ViaTeleport

Телетекст — телевізійна система, що передає просту текстову інформацію.

Наразі телетекстом користуються в багатьох країнах, зокрема, лише в Європі нараховується більш 50 мільйонів активних користувачів

Зазвичай, за допомогою телетексту передається інформація про погоду, програма передач, новини тощо.

intertext

У берзні 2001 року телеканал ІНТЕР почав систематичну трансляцію власного телетексту. Цей проект отримав назву ІНТЕРТЕКСТ.

Територіальне охоплення ефірного мовлення ІНТЕРТЕКСТУ відповідає регіону мовлення телеканалу ІНТЕР. Також ІНТЕРТЕКСТ транслюється в більшості кабельних мереж, а також у супутниковому мовленні.

Які саме читачи ІНТЕРТЕКСТУ можна довідатись з досліджень, які проводив колись "GfK-USM Ukrainian Surveys & Market Research":

  • кожна десята сім'я читає телетекст;
  • кількість читачів телетексту поступово збільшується з 6 % серед мешканців міст з населенням 50–100 тис. до 12 % серед мешканців міст з населенням більш ніж 1 млн. мешканців;
  • читачів телетекста найбільше серед глядачів з вищою освітою — 97 %, з середнім або високим прибутком — 98 %, фахівців — 97 %, студентів — 99 %.

ІНТЕРТЕКСТ сьогодні — це 8 журналів по 100 сторінок кожний, які містять різноманітну інформацію: новини, телепрограму, бізнес, погода, спорт, дозвілля, захоплення та різноманітні довідники.

Крім цього ІНТЕРТЕКСТ — це ще й інтерактивний засіб спілкування, який містить три СМС-чати: ЗНАЙОМСТВА, спілкування та спорт.

Крім цього ІНТЕТЕКСТ — це ще й інформаційний таблоїд, в якому можна розміщувати ОБ'ЯВИ: куплі-продажу, пошуку роботи та послуг, або вакансій і пропозицій.